Кошик
275 відгуків

Про бренд

Apecs - одна з найбільших торгових марок замків і дверної фурнітури. Компанія виробляє сучасні замково-залізні вироби високої якості за привабливою ціною. Продукція представлена в сегментах: «медіум» і «економ», а також якісна альтернатива європейському преміум-сегменту.

логотип Apecs

    

Ми працюємо заради затишку і безпеки вашого будинку

Асортимент Apecs включає більше 10 товарних груп: від замків і фурнітури, до оптики і дверних доводчиків - більше 2 000 найменувань продукції. Мінімальна кількість рекламацій і позитивні відгуки про продукцію марки Apecs дозволяють стверджувати про високі споживчі властивості продукції.

ІСТОРІЯ

Торгова марка «Apecs» створена 1992 році, назва марки «Apecs» корінням сягає до латинського слова «apex», тобто «вершина». Це наочно демонструє корпоративну філософію: виробляти товар, який знаходиться на вершині, перш за все за якістю.

Офис Apecs в Китае

Піклуючись про високу якість продукції, 2000 року ми відкрили офіс в Пекіні, який і до цього дня управляє виробничими процесами і контролює якість продукції, що випускається..Процесс сборки врезных замков Apecs

Важливим періодом стали 2000-2004 роки, коли компанія кардинально підвищила якість циліндрових механізмів і перша сертифікувала свою продукцію. Також замки серії Т пройшли сертифікацію на клас А в Китаї. «Apecs» став найякіснішим пропозицією в сегменті ЗСИ, вироблених в КНР.
2007-2008 рр. - компанія виводить на європейський ринок серію циліндрових механізмів з високим ступенем захисту від злому, включаючи підбір відмичок та бампінг.

 

Apecs на вершине Эльбруса

 

У 2009 році були розроблені і впроваджені власні стандарти якості, що базуються на європейських (EN) і американських стандартах якості (ANSI). Виробництво продукції і комплектуючих на різних заводах КНР з 2009 року контролюють 22 інженера з якості. Одночасно із запуском власних стандартів на базі основного заводу в Шанхаї почав свою роботу центр тестування продукції.

Сьогодні компанія має 4 основних представництва: Великобританія, Словенія, Росія та Україна. Продукція бренду Apecs представлена ​​в 13 країнах: Великобританії, Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, Вірменії, Азербайджані та ін. Країн СНД, а також в країнах південної Європи - Словенії, Хорватії, Сербії, Чорногорії.

 

МІСІЯ APECS

Метою компанії є розробка якісних і надійних замково-залізних виробів, які забезпечують безпеку, комфорт і зручність.
Для підтвердження своїх намірів Apecs регулярно проходить добровільну сертифікацію відповідності вимогам ГОСТ, а також системно відчуває стандартну продукцію і новинки в лабораторії.

ВИРОБНИЦТВО

Сборочный цех завода Apecs

Випуск продукції здійснюється на базовому заводі в Шанхаї, КНР. Також комплектуючі та готові вироби під маркою Apecs випускаються іншими заводами на території Китаю - контролем стандартів на цих виробництвах займаються інженери з якості Apecs.

Расположение наших заводов

ЛАБОРАТОРІЯ ЯКОСТІ

Тестирование цилиндровых механизмов

Один з пріоритетних напрямків розвитку для Apecs - це контроль якості продукції.Лаборатория качества Apecs

З 2009 року на базі головного офісу діє сучасна лабораторія якості продукції Apecs. Згодом почалася розробка власних технічних стандартів якості з урахуванням стандартів Китаю і Європейського Союзу. Власні стандарти були введені в 2009 році і успішно використовуються в даний час.

Унікальність лабораторії полягає у великій кількості обладнання - в цілому більше 25 установок для регулярної перевірки працездатності замків і циліндрових механізмів, аналізу твердості і адгезії покриття, а також тестування на стійкість до корозії в соляному тумані (NSS). В середньому в лабораторія Apecs проводиться близько 3500 випробувань щорічно.

Тестирование цилиндровых механизмов

Серед тестового обладнання:

  • прилад, що вимірює опір крутного моменту;
  • камера соляного туману (перевірка на стійкість до корозії);
  • твердомер для тесту на міцність поверхонь за шкалами Роквелла, Віккерса і Брінелля;
  • электронная высокоточная проверка минимальных допусков производимой продукции с 50-кратным увеличением;
  • прилади вимірювання товщини шару і адгезії покриття;
  • тестер працездатності та напрацювання циклів.

Всі випробування проводяться відповідно до національних або міжнародних стандартів. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner